Breda University of Applied Sciences – EduNed – Yurtdışı Üniversite Danışmanlığı

Breda University of Applied Sciences

SKU NLBR
0
In stock
1
Product Details

[tab name=’Üniversite Hakkında’]

Breda Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (Breda University of Applied Sciences) Hollanda’nın güneyinde, Breda şehrindedir. 7.000’den fazla öğrencisi bulunan üniversitede 100’e yakın ülkeden öğrenci eğitim görüyor. Breda, Hollanda’da İngilizce lisans eğitimi vermeye başlayan ilk uygulamalı bilimler üniversitelerinden biridir. Halihazırda Breda’da İngilizce 11 lisans programı ve 9 yüksek lisans programı var. Bu programların çoğu medya, oyun, turizm, işletme ve lojistik alanlarındadır.

Hollanda “Keuzegids Hbo” yükseköğretim rehberinin 2019 sıralamalarına göre Breda’nın ‘Yaratıcı Medya ve Oyun Teknolojileri‘ ve ‘Uluslararası Tesis Yönetimi‘ lisans programları alanlarının en iyisi seçilmiş, ‘Otel Yönetimi‘ lisans programı ise ilk üçte yer almıştır. İlgili programlar Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO), Uluslararası Tesis Yönetimi Derneği (IFMA) ve Dünya Serbest Zaman Organizasyonu (WLO) tarafından akredite edilmiştir.

Ayrıca üniversitenin yepyeni bir kampüsü var! 2020’de tamamlanması planlanan kampüsün bir kısmı 2018 yılından itibaren aşamalı bir şekilde kullanıma açıldı. Tarihi ve modern mimariyi bir araya getiren projenin amacı, öğrencilere ve akademik kadroya yeşil ve sürdürülebilir bir yaşam alanı sağlamak.

Breda’da toplam 20.000’e yakın öğrenci yaşıyor. Bu yüzden şehirde üniversite öğrencilerine yönelik çok sayıda etkinlik düzenleniyor. Ayrıca Hollanda’da okurken Avrupa’nın başka şehirlerini de keşfetmek isteyen öğrenciler için Breda’dan hızlı trenle Brüksel, Paris ve Londra gibi şehirlere ulaşım oldukça kolay ve hızlı!

[tab name=’Üniversite Videosu’]

Save this product for later