EduNed

EduNed, Avrupa’da okumaya karar verip Hollanda ve İngiltere’de İngilizce lisans ve lisansüstü eğitimi almak isteyen adaylara kapsamlı danışmanlık hizmeti verir. Bu hizmet yüksek öğretim alanında deneyimli uzmanlar tarafından sunulur.  Öğrenciler okumak istedikleri alanda Eduned sitesinde yer alan üniversitelerin başvuru, kabul ve burs koşullarının neler olduğu konusunda ve bu şehirlerdeki yaşam koşulları hakkında bilgilendirilirler ve başvuru süreci birlikte yürütülür.

Dilini geliştirmek ve üniversite ortamını tanımak isteyen lise öğrencileri için de yaz okulları konusunda bilgi ve kayıt hizmeti verilir.

Kurucularımız

EduNed, Hollanda Leiden Üniversitesi’nden mezun olup Türkiye’de yaşayan ve İngilizce ve Türkçeyi akıcı bir şekilde konuşan Michiel Paus ve Maarten Korpershoek’un kurduğu bir eğitim danışmanlığı şirketidir.

Michiel Paus

Michiel Paus, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde kurucu kayıt işleri müdürü ve üniversitenin University of Portsmouth, London School of Economics and Political Science (LSE), Liverpool University ve Köln Üniversitesi ile yürüttüğü ortak programların idari koordinatörü olarak 15 yıl çalıştı. 6 senedir İstanbul'un önde gelen orta ve yüksek öğretim kurumlarına danışmanlık hizmeti vermektedir.

Maarten

Maarten Korpershoek

Maarten Korpershoek, 18 yıldır Hollanda ve Türkiye’de resmi kurumlara yeminli tercümanlık ve danışmanlık hizmeti sunmakta ve Hollanda Güvenlik ve Adalet Bakanlığı’nın tanıdığı sayılı eğitim kurumlarından biri olan SIGV eğitim vakfında öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.